Gümüş Halı Yıkama

Gümüş Halı Yıkama 05.02.2016 yılında kurulmuş olup uzun yıllarını vermiş olduğu tecrübeye dayanarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar hali yıkama işleminin profesyonel bir hizmet olması gerektiğinin farkında olan Gümüş Halı Yıkama bu amaçla gerek ekibi gerekse ekipmanlarını bu yönde yenilemiş ve geliştirmiştir.

Sektörde sıkça görülen ayni tesis içerisinde hem hali hem de oto yıkanması yada hijyenik olmayan ortamlarda insan sağlığına zarar verebilecek temizlik ürünleri ile halıların temizlenmesi gibi durumlar Gümüş Halı Yıkama da rastlanması imkansız manzaralardır..

Gümüş Halı Yıkama fabrikasında öz veri bir şekilde gerek teknoloji gerek hijyen koşullarına uygun olan tam otomatik yıkama ve aynı zaman da kurutma sistemleri ile siz değerli müşterilerimize önemle hizmet vermekte olan bir kuruluştur.

Ürünleriniz değerli müşterilerimizin evlerinden teslim alınıp ve istenilen tarihler sonucunda müşterilerimize hijyen kuralları doğrultusunda ürünleri teslim etmek amacı ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ürünlerinizin yıkama  işlemleri hijyen kurallarına uygun  olarak tam otomatik makinelerimizle yıkanmaktadır.

Gümüş halı yıkama fabrikamızda yıkanan halılarınız tam otomatik ve gerekli devir ayarları yapıldıktan sonra güvenli bir şekilde kurutma makinesine yerleştirilerek halılarınız kurutma işlemleri yapılır.

Gümüş Halı Yıkama fabrikamızda doğal ortamında hijyene önem verilen özel alanımızda kurutma makinesinden %20 nemli olarak çıkan halılar  tam kurutma işlemleri yapılmak üzere kurutma alanımız da kurutulmaktadır.

Kurutma alanımız 350 m2 olup yerler seramik , üst kaplama ise halılarınızın güneş ışınlarından korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Gümüş halı yıkama fabrikamız dört mevsim kurutma yapıla bilecek bir alana sahiptir.

Tüm işlemler yapıldıktan sonra ise özel ambalaj sistemimiz ile paketlenip siz değerli müşterilerimizin istediği tarih sıralamasına göre raf sistemlerinde teslime hazır halde bekletilmektedir.

About admin

Check Also

Gümüş Halı Ve Yorgan Yıkama ile Hijyen Kalitesinin Önemi

Gümüş Halı ve Yorgan yıkama da hijyenin ön planda olduğu tesisimizde Yorgan , Battaniye ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir